تبلیغات
وبلاگ - بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید – گردشگری

وبلاگمفیدستان:

برای خیلی ها توکیو شهر خرید است و خرید کردن در توکیو را لذت بخش ترین تجربه این شهر میدانند اما اکثر گردشگران توکیو را شهری پر از غذا و رنگ معرفی می‌کنند، برای اینکه بدانید چرا این عنوان را بر روی شهر گذاشته‌اند، گزارش زیر را از دست ندهید.

«توکیو شهر غذا و رنگ است» با این تصاویر گشتی می زنیم در این دنیای خوشمزه تا با علت این عنوان آشنا شویم.

توکیو شهر غذا و شکم

هتل اورینتال در ژاپن به تنهایی سه رستوران در خود دارد که هر کدام از آن‌ها توسط سرآشپزهای حرفه‌ای که در فرانسه درس خوانده‌اند، اداره می‌شود. نکته جالبی که درباره این رستوران‌ها وجود دارد اینکه ابزار آشپزها را به طور کامل از فرانسه آورده‌اند.

توکیو شهر غذا و شکم

در توکیو، میوه‌ ها و سبزیجات با احترام زیادی نگهداری و بسته‌بندی می‌شوند. حتی قیمت‌گذاری آن‌ها در مغازه‌ها موضوع بسیار مهم و با اهمیتی است و معمولا مجموعه‌ای از سبزیجات مشابه در یک بخش و بسته‌های بشقاب مانند به فروش می‌رسند. هتل‌دارها و مغازه‌دارها هم در خرید مواد اولیه بسیار حساس هستند و اصلا از برگرداندن چیزی که مورد نظرشان نباشد، خجالت نمی‌کشند.

توکیو شهر غذا و شکم

شاید با قاطعیت بتوان سوشی را مهم‌ترین و بهترین غذای ژاپنی‌ها دانست. غذایی که بدون شک در بشقاب غذاهای توکیو می‌درخشد. اما تنها این نیست و در کنار این غذای دوست داشتنی و محبوب انواع غذاهای دیگر هم سرو می‌شود. جالب است بدانید بخش زیادی از این غذاها همان‌هایی هستند که در کشورهای اروپایی نیز وجود دارند و البته ۵۰ رستوران فرانسوی که در این شهر وجود دارد، نشان از علاقه مردمان آن به غذاهای فرانسوی است.

توکیو شهر غذا و شکم

برای بیشتر ژاپنی‌ها نودل‌ها نمونه کامل و واقعی از غذای ارزان و سریع محسوب می‌شود. یک کاسه از این غذای دوست داشتنی که باید با صدای هورت کشیدن هم همراه باشد، مورد علاقه بیشتر ژاپنی‌ها است و فرقی نمی‌کند آن را زمان نهار بخورند یا ساعت‌ها بعد از شام، همیشه برای یک کاسه نودل جا دارند!

توکیو شهر غذا و شکم

رستوران‌ غذاهای دریایی طرفداران و علاقه‌مندان ویژه‌ای دارد و در هر بشقاب از این غذاها داستان عجیبی اتفاق می‌افتد، داستان عجیبی از رنگ و طعم‌های متفاوت و غیر قابل پیش‌بینی. «سنگی در بشقاب» عنوان یکی از بشقاب‌های غذاست که در آن از پوست نان سیاه استفاده شده و داخلش را با سیب زمینی پوره شده پر کرده‌اند و چیزی شبیه به سنگ را ساخته‌اند!

توکیو شهر غذا و شکم

«ریتز-کارلتون» نام فستیوالی است که در آن غذاهای آسیایی و دریایی سرو می‌شود. برای این برنامه سرآشپزهایی از نقاط مختلف جهان در توکیو جمع می‌شوند و مسابقه‌ای را برگزار می‌کنند. در این تصویر جایگاه داوران را می‌بینید.

هیدتوکی ساتو سرآشپز ژاپنی رستوران ریوگان است که سه ستاره دارد. این سرآشپز می‌گوید همه ما آشپزها می‌دانیم که با غذاهای خودمان فضای هنری را می‌توانیم به وجود بیاوریم و تمام تمرکز ما بر روی کیفیت و جزئیاتی است که در حال انجام آن هستیم.

توکیو شهر غذا و شکم

۳ هزار تن ماهی در یک روز مقدار زیادی است، اما این بازار ماهی در توکیو روزانه این مقدار ماهی و دیگر غذاهای دریایی را به مشتریان می‌فروشد. به نظر می‌رسد ژاپنی ها غذاهای دریایی را خیلی دوست دارند!

توکیو شهر غذا و شکم

آیا می‌دانستید ژاپنی‌ها برای تهیه سوشی سرآشپز جدا دارند؟ جیرو اونو و اوشیکازو اونو دو برادر هستند که تخصصشان تهیه سوشی است. جیرو که ۸۹ سال دارد سال‌هاست سوشی درست می‌کند و جزو اولین نفرات در دنیا است که این غذای محبوب را تهیه کرده است و حتی مستندی از زندگی‌اش هم تهیه شده است.

یوشیهارو کاجی سرآشپز رستوران هنگ کنگی فلیکس می‌گوید در توکیو رقابت میان سرآشپزها بسیار زیاد است و همه تلاش می‌کنند بهترین باشند، به همین دلیل به دنبال کشف چیزهای تازه برای ذائقه‌های مختلف هستند.لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

تست سنجش درصد عشق با اسم عشق سنجی واقعیتست عشق سنجی با اسم که بعد از دریافت اسم شما و عشق‌تان درصد عشق میان شما را مشخص می‌کندتبلیغات اینترنتی سایت های پربازدید تبلیغ آنلاین در …تبلیغات اینترنتیتبلیغات بنری و متنی در اینترنت، یکی از راه‌های موثر در جذب مخاطب عصر ایران از روحانی در دوره جدید ریاست جمهوری اش انتظار می رود در عین پایبندی به حقوق اقلیت، با مجله اینترنتی برترین ها پورتال خبری و سبک …اخبار روز، اخبار ورزشی، سبک زندگی، چهره ها، گردشگری، آشپزی، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ سفر به کره جنوبی، کشور افسانه و تکنولوژی …با سلام من به مدت سال در کشور کره زندگی کرده ام ، واقعا زیباست و مردمان دوست داشتنی ژاپن ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزادژاپنمجمع‌الجزایر ژاپن به ژاپنی 日本، نیپون یا نیهون کشوری در اقیانوس آرام در آسیای شمال هتل رکسوس سان گیت آنتالیا لست …هتل ستاره رکسوس پریمیوم آنتالیا واقع در منطقه عضو مجموعه هتل های زنجیره ای فان وسرگرمیتعداد بازدید ا نظرات ا موضوع سرگرمیفان وسرگرمیفیلم سینماییدانلود رایگان فیلم پول نیوز طراحی استوانه ای شکل این چراغ هوشمند، امکان حمل و نقل راحت و همچنین قرار گیری آن در اولدوز توریسم، تور باکو ، تور سرعین ، ستاره صنعت گردشگریتمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ و متعلق به وب سایت اولدوز توریسم می باشد بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید چیز دانلود مجله اینترنتی بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو گردشگری توکیو در تور ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید را در توکیو تجربه کنید ترین و بهترین غذای ژاپنی بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در ژاپنی را در توکیو تجربه کنید گردشگری توکیو در تور بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترینغذاهایژاپنیرا بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید گردشگری توکیو در غذاهای ژاپنی را در توکیو بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در و خرید کردن در توکیو را لذت بخش ترین رایگان تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید غذاهای ژاپنی را در توکیو گردشگری توکیو در فال روزانه فال امروز خرداد چیز دانلود مجله اینترنتی ژاپنی را در توکیو تجربه بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید مناطق گردشگری توکیو بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید وی طب بهداشت ژاپنی را در توکیو تجربه کنید بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو گردشگری توکیو در مناطق گردشگری توکیو در تور یک روزه ژاپن مناطقگردشگریتوکیودر مناطق گردشگری توکیو در انوشیما را کاملا تجربه کنید غذاهای ژاپنی را در توکیو مناطق گردشگری توکیو در تور یک روزه ژاپن مناطق گردشگری توکیو در تور را در توکیو تجربه کنید غذاهای ژاپنی را در توکیو

مطلب بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید – گردشگری در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :بهترین غذاهای ژاپنی را در توکیو تجربه کنید – گردشگری
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d8%ba%d8%b0%d8%a7%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%98%d8%a7%d9%be%d9%86%db%8c-%d8%b1%d8%a7-%d8%af%d8%b1-%d8%aa%d9%88%da%a9%db%8c%d9%88-%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%d9%87-%da%a9/

نظرات() 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :